Ons team

SamenDoorSamen - Stichting Mano

SamenDoorSamen is een programma dat continu in beweging is en dat door een groot aantal mensen wordt gedragen. Binnen Stichting Mano zijn veel medewerkers actief bezig met de ontwikkeling en het voortbestaan van het programma. Er is een team dat meedenkt over beleid, geldwerving en kwartiermakerschap. En er is een projectteam dat het programma coördineert, doorontwikkelt en uitvoert. Dit team bestaat uit 11 professionele krachten.

Vakkrachten

Wij werken samen met een tiental vakkrachten die op hun vakgebied een bijdrage leveren aan ons project. Zij worden bijvoorbeeld ingezet als docent Journalistiek tijdens onze schrijfcursus, of als trainer op het gebied van psychosociale problematiek.

Rolmodellen

Een zeer belangrijk onderdeel van ons team zijn de ervaringsdeskundigen. Dit zijn mensen uit de doelgroep die ons programma hebben doorlopen en een voorbeeld zijn voor de nieuwe deelnemers in het project.

Vrijwilligers

Binnen SamenDoorSamen zijn inmiddels al ruim 150 vrijwilligers actief. Zij zetten zich in als maatje of als coach.

Stagiairs

Het projectteam op kantoor wordt ondersteund door stagiaires. Zij zetten zich gedurende een schooljaar o.a. in als begeleider van maatjestrajecten, evenementenorganisatoren en als aanspreekpunt voor vrijwilligers.

Lieke Galbraith

Lieke Galbraith

lieke@stichtingmano.nl

Manon van Impelen

Manon van Impelen

manon@stichtingmano.nl

Anouk Perey

Anouk Perey

anouk@stichtingmano.nl

Ebru Lale

Ebru Lale

ebru@stichtingmano.nl

Rahel Habte

Rahel Habte

rahel@stichtingmano.nl

Mouzaffar Alhammoud

Mouzaffar Alhammoud

mouzaffar@stichtingmano.nl

Mohamed Salat Abdulahi

Mohamed Salat Abdulahi

mohamed@stichtingmano.nl

Natalie van Tol

Natalie van Tol

natalie@stichtingmano.nl

Lubana Hanifah

Lubana Hanifah

lubana@stichtingmano.nl

Tim Rymenant

Tim Rymenant

tim@stichtingmano.nl

James Richter

James Richter

james@stichtingmano.nl