Ons team

SamenDoorSamen is een programma dat continu in beweging is en dat door een groot aantal mensen wordt gedragen. Binnen stichting Hoedje van Papier zijn veel medewerkers actief bezig met de ontwikkeling en het voortbestaan van het programma. Er is een team dat meedenkt over beleid, geldwerving en kwartiermakerschap. En er is een projectteam dat het programma coördineert, doorontwikkelt en uitvoert. Dit team bestaat uit 5 professionele krachten.

Vakkrachten
Wij werken samen met een tiental vakkrachten die op hun vakgebied een bijdrage leveren aan ons project. Zij worden bijvoorbeeld ingezet als docent Journalistiek tijdens onze schrijfcursus, of als trainer op het gebied van psychosociale problematiek.

Rolmodellen
Een zeer belangrijk onderdeel van ons team zijn de ervaringsdeskundigen. Dit zijn mensen uit de doelgroep die ons programma hebben doorlopen en een voorbeeld zijn voor de nieuwe deelnemers in het project.

Vrijwilligers
Binnen SamenDoorSamen zijn inmiddels al ruim 150 vrijwilligers actief. Zij zetten zich in als maatje of als coach.

Stagiairs
Het projectteam op kantoor wordt ondersteund door 4 stagiaires van de Hogeschool Rotterdam. Zij zetten zich gedurende een schooljaar o.a. in als begeleider van maatjestrajecten, evenementenorganisatoren en als aanspreekpunt voor vrijwilligers.

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/04/lieke.jpg

Lieke Galbraith

Projectcoördinator
E-mail: Lieke@stichtinghoedjevanpapier.nl
Tel: 06-11724634

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/04/ik.jpg

Daphne Hebing

Netwerker & Communicatie
E-mail: Daphne@stichtinghoedjevanpapier.nl
Tel: 06-20675125

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/04/manon.jpg

Manon van Impelen

Projectmedewerker
E-mail: Manon@stichtinghoedjevanpapier.nl
Tel: 06-53194659

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/05/mouz.jpg

Mouzaffar Alhammoud

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/05/SDS-086_for_web1.jpg

Ancella de Heer

Projectmedewerker
E-mail: Ancella@stichtinghoedjevanpapier.nl
Tel: 06-58752369

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/05/SDS-145_for_web1.jpg

Prija Bhagwant

Projectmedewerker
E-mail: Prija@stichtinghoedjevanpapier.nl

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/05/SDS-168_for_web1.jpg

Rahel Habte

Projectmedewerker
E-mail: Rahel@stichtinghoedjevanpapier.nl
Tel: 06-82317151

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2019/05/SDS-173_for_web1.jpg

Eveline van Wijmen- de Vries

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2018/05/9-.jpg

Ebru Lale

Projectmedewerker
E-mail: Ebru@stichtinghoedjevanpapier.nl

https://samendoorsamen.nl/wp-content/uploads/2018/05/23-.jpg

Patrick van de Westelaken

Adviseur